Spółka NORDEO autoryzowanym partnerem Kroll Ontrack

Z przyjemnością informujemy, że nasza spółka została autoryzowanym partnerem światowego lidera w usługach odzyskiwania i certyfikowanego kasowania danych firmy KROLL ONTRACK.

 

Dzięki wpółpracy z Kroll Ontrack możemy zaoferować Państwu najlepsze w branży rozwiązania do odzyskiwania danych, bez względu na powód ich utraty i rodzaj nośnika. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w branży odzyskiwania danych, firma Kroll Ontrack jest w stanie przywrócić dane utracone nawet w najcięższych przypadkach

 

Współpracując z Kroll Ontrack możemy zaoferować Ci usługi taśmowe, które rozwiążą problem ogromnych archiwów taśmowych. Dzięki tym usługom zaoszczędzisz czas i koszty związane z archiwizowaniem oraz technologią backupową. W odpowiedzi na zapytania czy regulacje prawne, możesz szybko i skutecznie przywracać informacje z taśm.

 

Dzięki naszej współpracy z Kroll Ontrack oferujemy Państwu kompleksowe narzędzie do odzyskiwania danych w korzystnej cenie. Bez względu na to, czy jesteś użytkownikiem domowym, szukającym prostego i intuicyjnego oprogramowania do odzyskiwania danych, czy też firmą, która poszukuje rozwiązań do odzyskiwania danych na potrzeby wewnętrzne, Ontrack EasyRecovery spełnia te funkcje. Ontrack EasyRecovery to oprogramowanie do samodzielnego odzyskiwania skasowanych i uszkodzonych plików.

 

Jako Certyfikowany Partner Kroll Ontrack oferujemy Ci najlepszej klasy narzędzia wspierające pracę administratorów i działów IT. Dzięki oprogramowaniu Ontrack PowerControls przywrócisz wiadomości poczty elektronicznej, załączniki, poszczególne pliki i dokumenty, a także całe serwery. To proste w obsłudze, a zarazem skuteczne narzędzie.

Ontrack PowerControls dla Exchange – doskonale się sprawdza w wyszukiwaniu, przywracaniu, eksportowaniu i analizowaniu zawartości skrzynek pocztowych bezpośrednio z kopii zapasowych Microsoft® Exchange, plików EDB i Information Store oraz z aktywnego środowiska Exchange server.

Ontrack PowerControls dla SharePoint – pozwala administratorom skutecznie przeszukiwać i przywracać informacje bazodanowe z Microsoft SharePoint.

 

Potrzebujesz skutecznego i sprawdzonego narzędzia do niszczenia danych już niepotrzebnych. Zapytaj nas o oprogramowanie i narzędzia do kasowania danych lub o usługi weryfikacji skutecznego skasowania danych. Zapewnij swojemu biznesowi spokój i bezpieczeństwo poprzez właściwie dobrane narzędzia do bezpowrotnego kasowania danych. Skuteczność oferowanych przez nas rozwiązań oparta jest na współpracy Kroll Ontrack - lidera rynku odzyskiwania danych z firmą Blancco - wiodącego dostawcy rozwiązań do kasowania danych. Wysoką skuteczność tych rozwiązań potwierdzają m. in certyfikaty CESG i NATO.

 

 W celu uzyskania wyczerpujących informacji o ofercie  prosimy o kontakt 

 ms@centrumdanych.eu

10/02/16

Created with WebWave CMS